Jak tanio rezerwować loty przez Infoloty.pl?

Jak tanio rezerwować loty przez Infoloty.pl?

Stolica Francji to miasto tak ikoniczne, że niemal każdy mieszkaniec zachodniego świata ma w głowie jego określony obraz. Zobaczenie Paryża na własne oczy to marzenie wielu mieszkańców naszego kraju. Mnóstwo osób ma jednak obawy czy lot nie przekroczy ich granic finansowych, a formalności nie przysporzą chronicznej migreny. Serwis Infoloty.pl przychodzi na pomoc właśnie przy tego typu wątpliwościach. Ze względu na niezwykle intuicyjne menu strony i możliwość szybkiego wyszukania najbardziej korzystnej, także finansowo, oferty sprawia, że Paryż jest bliżej niż kiedykolwiek. Zobaczenie na żywo wieży Eiffla, Luwru i przejście się wzdłuż Sekwany – to wszystko mamy praktycznie na wyciągnięcie ręki. W poniższym artykule podpowiadamy jak korzystać z portalu infoloty.pl i odpowiadamy na pytanie czy w ogóle warto.

Co to właściwie jest Infoloty.pl?

Inofoloty.pl to centrum rezerwacji biletów lotniczych, które pozwala na szybkie znalezienie najtańszych i najbardziej komfortowych przelotów do wybranego miejsca na świecie. To swoista porównywarka lotów. Na stronie serwisu można wyszukać interesujące nas połączenie – przykładowo z Krakowa do Paryża – i porównać ze sobą propozycje różnych linii lotniczych. Aktualizowane na bieżąco promocje cenowe oraz wszelkiego rodzaju okazje związane z biletami sprawią, że na pewno nie przegapimy żadnej szansy na tani i komfortowy lot do wybranej przez nas destynacji.

Infoloty wyszukiwarka połączeń lotniczych
Wyszukiwanie lotów z Krakowa do Paryża – infoloty

Jak wyszukać przez portal Infoloty.pl?

Portal Infoloty.pl charakteryzuje się przejrzystą i intuicyjną stroną internetową, dlatego na pewno nie będziemy mieli problemu ze skorzystaniem z oferty, nawet jeżeli robimy to po raz pierwszy. Już po wejściu na stronę główną możemy skorzystać ze znajdującej się na niej wyszukiwarki połączeń. Najpierw należy wybrać miasto, z którego chcemy odbyć lot oraz miejsce docelowe. Przykładowo, jeżeli chcemy lecieć do Paryża z Warszawy do wyszukiwarki należy wpisać „Warszawa” i wybrać jedno ze znajdujących się w mieście lotnisk – Chopina lub to w Modlinie – lub ewentualnie zaznaczyć wszystkie. Następnie wybieramy cel naszej podróży. Analogicznie – możemy wybrać jedno z czterech paryskich lotnisk lub zaznaczyć wszystkie możliwe. Jest to szczególnie pożądana opcja, kiedy zależy nam na jak najniższej cenie biletów. Następnie zaznaczamy datę przewidywanego wyjazdu. Na stronie Inofloty.pl możemy zakupić od razu bilety w obie strony – w tym celu należy podać datę powrotu do Warszawy. Należy jeszcze uściślić ile osób będzie podróżowało danym lotem. Wyszukiwarka daje nam możliwość wybrania wieku wszystkich podróżnych, co jest istotne dla wygenerowania odpowiednich biletów lotniczych. Pamiętajmy, że dzieci mają duże zniżki na bilety. Jeżeli mamy szczególne wymagania dotyczące linii lotniczych, możemy skorzystać z wyszukiwania zaawansowanego i wybrać jedną z dziesiątek dostępnych linii. Możemy także zaznaczyć czy interesuje nas lot bezpośredni, czy może jesteśmy gotowi na przesiadki.

Zobacz także  Stylowy Paryż – jak się wpasować?
Porównanie ofert biletów lotniczych na trasie Warszawa - Paryż - Infoloty
Porównanie ofert biletów lotniczych na trasie Warszawa – Paryż – Infoloty

Jak zarezerwować bilet lotniczy?

Następny krok to rezerwacja biletu. Po wpisaniu wszystkich istotnych dla nas kryteriów portal Infoloty.pl wyszukuje najatrakcyjniejsze oferty. Po przejrzeniu ich i podjęciu decyzji wystarczy kliknąć przycisk „wybierz”. Wówczas zostajemy przeniesieni do panelu, na którym musimy wypełnić dane uczestników podróży – imiona i nazwiska oraz takie informacje jak data urodzenia i ewentualnie numer dokumentu tożsamości.

Rezerwacja biletu w serwisie infoloty
Rezerwacja biletu w serwisie infoloty

Warto zauważyć, że serwis Infoloty.pl umożliwia nam wybranie dodatkowych opcji, które mogą podnieść komfort podróży. Wystarczy skorzystać z ekranu „opcje podróży” gdzie znajdują się wszystkie dostępne udogodnienia. Wiele zależy oczywiście od wyszczególnionej przez nas linii lotniczej, jednak w niektórych wypadkach możemy zindywidualizować opcje podawanego na pokładzie posiłku, pierwszeństwo wejścia na pokład, a także – co szczególnie wpływa na komfort podróży – internetową odprawę bagażu. Tutaj otrzymamy także informację na temat dozwolonej ilości przewożonego bagażu.

Serwis oferuje rozliczne opcje zapłaty za zarezerwowany bilet. Tylko od naszej wygody zależy czy wybierzemy płatność przelewem, kartą płatniczą, czy kredytową. Musimy jednak zwrócić uwagę na ewentualne opłaty związane z dokonywaniem opłat za pomocą konkretnego środka płatności. Niektóre tanie linie lotnicze doliczają bowiem dodatkowe opłaty na przykład za zapłatę kartą kredytową. Kiedy dokonamy płatności, musimy jeszcze uzupełnić dane osoby pokrywającej koszt biletu. Nie musi ona być jednym z pasażerów, jednak musi liczyć się z koniecznością podania swoich prawdziwych danych kontaktowych, w tym adresu e-mail oraz telefonu. Płacąc za bilet poświadczamy, że zapoznaliśmy się z regulaminem systemu, dlatego warto przejrzeć ten dokument przed zatwierdzeniem wszystkich formalności. Trzeba także pamiętać, że jeżeli potrzebna jest nam faktura za bilety, powinniśmy wcześniej zaznaczyć to w formularzu.

Czy warto korzystać z portalu Infoloty.pl?

Niezależnie od tego, czy planujemy swój pierwszy lot w życiu, czy jesteśmy starymi wyjadaczami, którzy od najmłodszych lat spędzają czas w samolotach – rezerwacja biletów zawsze wiąże się z mniejszym lub większym stresem. Linie lotnicze prześcigają się w promocjach i specjalnych ofertach, które bardzo trudno się ogarnąć i porównać i wybrać tę najbardziej korzystną. Jeżeli już nam się to uda, przed rezerwacją biletów może okazać się, że już po godzinie zaczęła ona przegrywać z konkurencją. Serwis Infoloty.pl przychodzi nam z pomocą właśnie w tym momencie. Przedstawiamy największe zalety korzystania z tego serwisu:

  • Oszczędność czasu – jedną z największych bolączek podczas rezerwowania lotu tradycyjnymi metodami jest ogromna ilość czasu, jaką tracimy podczas załatwiania wszystkich spraw. Dzięki serwisowi Infoloty.pl nie musimy przedzierać się przez setki różnych ofert. Wyszukiwarka, którą znajdziesz na stronie głównej zrobi to za Ciebie. Oferty zostają uszeregowane od najbardziej korzystnej, dlatego nie musisz długo szukać. Za pomocą kilku kliknięć zarezerwujesz bilety, dokonasz opłaty, wykupisz ubezpieczenie i dostosujesz lot do wszystkich swoich preferencji. Cała operacja może trwać mniej niż kwadrans, a Ty zyskujesz mnóstwo czasu i znacząco redukujesz stres związany z formalnościami.
  • Najlepsze oferty – wyszukiwarka na stronie Infoloty.pl jest intuicyjna, dlatego pomaga Ci wybrać najtańsze połączenia. Unikasz też stresu związanego z ewentualnym przedawnianiem się oferty, ponieważ w serwisie znajdują się tylko te najbardziej aktualne. Dwie osoby mogą kupić bilet z Poznania do Warszawy za niewiele ponad czterysta złotych.
  • Możliwość maksymalnej indywidualizacji lotu – w trakcie procedury rezerwacji biletów mamy możliwość tak zwanego wyszukiwania szczegółowego, czyli jesteśmy w stanie wybrać nie tylko miejsce docelowe oraz daty pobytu, ale także wybrać lotnisko, z którego startujemy i na którym będziemy lądować. Jeżeli preferujemy konkretną linię lotniczą, także możemy zaznaczyć to w formularzu. Istotny jest także fakt, że możemy spersonalizować takie kwestie z pozoru drobne kwestie jak kolejność wchodzenia na pokład samolotu czy wybór podawanego na pokładzie posiłku. Wyszukiwarka pokaże tylko te oferty, które odpowiadają wybranym przez nas standardom.
  • Loty to Paryża z największych polskich miast – za pośrednictwem serwisu Infoloty.pl możemy wyszukać loty do Paryża z takich polskich miast jak Kraków, Warszawa, Wrocław, Poznań, a także wiele, wiele innych. Daje to możliwość wyloty do stolicy Francji z miejsca, do którego mamy najbliżej, co pozwala zaoszczędzić nie tylko czas, ale także środki.
Zobacz także  Wycieczka do Paryża – jak ją samemu zorganizować?

Nie warto jednak rezygnować z marzeń, szczególnie że istnieje serwis, który nie tylko pomoże nam zarezerwować najtańszy bilet, ale także ułatwi dokonania wszelkich formalności. Naprawdę warto korzystać z serwisu Infoloty.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *