Przewodnicy po Paryżu

Przewodnicy po Paryżu

Mekka zakochanych, miasto miłości, najbardziej romantyczne miejsce w całej Europie. Tak wielu turystów postrzega Paryż nie widząc innych aspektów francuskiej stolicy. Setki muzeów, niebanalnej i jedynej w swoim rodzaju architektury, chwytającej za serce muzyki, przepysznego jedzenia oraz niepowtarzalnej kultury – Paryża w pełnej krasie i okazałości. Takie właśnie miasto pragną pokazać swoim gościom Ewa i Michał Jaworscy- licencjonowani przewodnicy po Paryżu.

Ewa i Michał posiadają licencję do oprowadzania gości po mieście, mogą legalnie pokazać niezliczone muzea i budynki sakralne. Dzięki ich pełnych pasji opowieściach o tajemnicach i nieodkrytych zakątkach Paryża, goście mogą poznać stolicę z nieznanej dotąd strony.

Łącząc pasję, entuzjazm i perfekcyjne przygotowanie, Ewa i Michał są w stanie kompleksowo zorganizować pobyt z w Paryżu dla grup przyjaciół, firm, wycieczek szkolnych czy biznesowych. Państwo Jaworscy proponują nie tylko oprowadzanie po mieście, ale chętnie doradzają w zakresie doboru hoteli, restauracji oraz atrakcji turystycznych w zależności od potrzeb klientów. Otworzyli swoje butikowe biuro podróży Grand Tour.

Ewa i Michał gwarantują indywidualne podejście do każdego z gości. Wycieczki mogą się odbywać w języku polskim, angielskim, włoskim lub oczywiście po francusku.

Paryż bez wątpienia trzeba odwiedzić przynajmniej raz w życiu. Dzięki Ewie i Michałowi pierwsza podróż do miasta zakochanych z pewnością nie będzie ostatnią. Nikt tak jak oni nie potrafi obudzić miłości do paryskiej sztuki, kultury i historii. Nie zapłacicie też frycowego i od razu zaczniecie garściami korzystać z dobrodziejstw Paryża.

Zapraszamy do skorzystania z usług najlepszych przewodników po Paryżu!

Zobacz także  Revolut - płatność kartą za granicą

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *