gdzie latać bez testów

Gdzie można latać bez testów i kwarantanny?

Chyba każdy z niecierpliwością czeka na wymarzone wakacje. Koronawirus jednak skutecznie pokrzyżował plany wielu osobom, które zaplanowały swój wyjazd w ciągu ostatniego roku. Ciągle zmieniające się obostrzenia potrafią nieźle namieszać, ale nie warto się zrażać. Oto najważniejsze informacje dotyczące podróży bez testu i podróży po szczepieniu oraz lista krajów, do których można jechać. Koronawirus wcale nie musi być przeszkodą!

Covid-19 – gdzie można jechać?

Choć koronawirus nadal szaleje, wiele osób ma już dość ciągłego siedzenia w domu i rezygnowania ze swoich planów. Coraz więcej osób decyduje się wakacyjne wyjazdy za granicę, jednak nie jest to takie proste, jak mogłoby się wydawać. Pojawiają się takie pytania, jak m.in.: dokąd po szczepieniu, a dokąd bez testów? Każde z państw ma własne zalecenia i obostrzenia dotyczące podróżowania, w których naprawdę łatwo się pogubić. Warto więc na bieżąco przeglądać aktualizacje ze sprawdzonych źródeł, tak by uniknąć przykrych doświadczeń.

Jeżeli zastanawiasz się, gdzie można lecieć bez testów lub gdzie można lecieć bez kwarantanny, zapraszamy do zapoznania się z artykułem. Znajdziesz tutaj także m.in. listę krajów, do których można jechać po szczepieniu.

Gdzie mogą wyjechać zaszczepieni na Covid? Kraje dla zaszczepionych

Z dnia na dzień zaszczepionych osób jest coraz więcej. Oczywiście jest to bardzo dobra wiadomość, która dodatkowo wiąże się z ogromnym ułatwieniem w podróżowaniu. Jeśli jesteś już w tym gronie, to mamy dla Ciebie pozytywną informację. Lista krajów, do których można wyjechać po szczepieniu, jest naprawdę obszerna, a więc na pewno nie będziesz miał problemu z wyborem kierunku swojej wakacyjnej podróży. Kraje, które wpuszczają zaszczepionych to m.in.:

 1. Francja
 2. Bośnia i Hercegowina
 3. Bułgaria
 4. Chorwacja
 5. Cypr Południowy
 6. Czarnogóra
 7. Egipt
 8. Grecja
 9. Gruzja
 10. Hiszpania Kontynentalna i Baleary
 11. Madera
 12. Tunezja
 13. Turcja
 14. Wyspy Kanaryjskie
 15. Włochy
Zobacz także  Kurtki i plecaki męskie przydadzą się podczas zwiedzania

Jak można zauważyć, miejsc, gdzie można wyjechać po szczepieniu na Covid, jest naprawdę sporo, a być może w niedalekiej przyszłości będzie ich jeszcze więcej. Jeśli chcesz być na bieżąco z aktualnościami dotyczącymi tego, do których krajów po szczepieniu warto się udać lub gdzie można latać bez szczepionki, zapraszamy do odwiedzenia strony https://go.esky.pl/gdzie-mozna-latac, na której znajdziesz sprawdzone informacje dotyczące podróżowania w czasach pandemii i nie tylko.

Gdzie można lecieć na wakacje bez konieczności odbywania kwarantanny?

Oprócz pytań o to, gdzie można latać po szczepieniu na Covid oraz gdzie bez testu, wiele osób zastanawia się także, które z państw nie wprowadziły przepisów dotyczących obowiązkowej kwarantanny po przylocie. Dobra wiadomość! Takich państw także jest całkiem sporo, a więc naprawdę masz w czym wybierać.

Zastanawiasz się, gdzie można lecieć? Lista krajów, do których można jechać bez kwarantanny, znajduje się poniżej.

 1. Albania
 2. Bułgaria
 3. Chorwacja
 4. Cypr
 5. Czarnogóra
 6. Dominikana
 7. Egipt
 8. Hiszpania i Wyspy Kanaryjskie
 9. Kenia
 10. Kostaryka
 11. Macedonia
 12. Malediwy
 13. Malta
 14. Meksyk
 15. Portugalia i Madera
 16. Tunezja
 17. Turcja
 18. Włochy
 19. Wyspy Zielonego Przylądka
 20. Zanzibar i Tanzania
 21. Zjednoczone Emiraty Arabskie

Kraje, do których można latać bez testu

Omówiliśmy już kwestię, dotyczącą tego, gdzie po szczepieniu najlepiej spędzić wakacje, pora więc przejść do krajów, do których nie trzeba testów. Wykonanie testu na Covid-19 to dość kosztowna sprawa, a przy okazji niezbyt przyjemna. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób zastanawia się nad tym, dokąd można lecieć bez testu na Covid. Liczba państw, które nie wymagają tego dokumentu, jest naprawdę duża, jeśli więc jeszcze nie wiesz, do których krajów bez testu możesz polecieć, nie martwiąc się o przykre niespodzianki, zapraszamy do zapoznania się z naszą listą:

 1. Albania
 2. Chorwacja
 3. Cypr Południowy
 4. Czarnogóra
 5. Dominikana
 6. Hiszpania (z wyjątkiem Wysp Kanaryjskich)
 7. Kostaryka
 8. Macedonia
 9. Meksyk
 10. Rumunia
Zobacz także  Smartfon jak profesjonalny aparat fotograficzny. Czy to możliwe?

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *